pauluskp (pauluskp) wrote,
pauluskp
pauluskp

Менты бьют селян и добробатовцев за землю

Село Бережинка, Кировоградская область. На видео вооруженные автоматами менты избивают местных жителей и людей с шевронами батальона "Донбасс".По версии добробатовцев, они приехали защищать селян от рейдеров, захвативших фермерское хозяйство. А менты на стороне рейдеров, поэтому жестко подавляют волнения.

567457546

567456456546

786757565

4567457456

Євген Шевченко пишет:

"Важко втримати емоції, але я спробую.

У Кіровоградський області власник фермерського господарства раптом дізнався, що він вже не є власником. Чому? Тому що він начебто...подарував (!) увесь свій бізнес невідомій особі, яка швидкоруч змінила власників у реєстрі, опісля чого потягом кількох днів відбулася ще одна угода, на це раз вже купівлі-продажу. Так, це типове рейдерство часів Януковича.

Обурені зухвалістю рейдерів законні власники подали заяви в усі можливі інстанції, але в принципі потрібна була лиш одна річ - експертиза підпису. Прокуратура області її дуже швидко провела, та висновок вразив - він підтвердив достовірність підпису! А от друга експертиза, яка паралельно робилася у київському інституті судової експертизи (без допомоги прокурорів), надала зовсім зворотній висновок, а саме такий, що підписи було підроблено.

Начебто усе - кінець історії. Та насправді це був тільки початок. Незважаючи ні на які рішення судових експертиз та судових інстанцій рейдери з охоронної компанії "Борисфен" (місто Дніпро), яку контролює народний депутат від НФ Юрій #Береза у кількості 50 чоловік спробували захопити головний офіс підприємства, та повстали селяни. Поліція на виклики не приїзджала протягом 2-х (!!!) годин. Приїхали вже по факту, коли селяни самотужки розбили вщент тітушок і 31 особу затримали власноруч.

Ветерани війни за незалежність вирішили прийти на допомогу людям і взяли на себе функцію поліції - стали на захист справедливості та букви Закону.

Як відбувалися подальші події, можно було б легко уявити за часів Януковича, але не сьогодні, коли ми пройшли Революцію Гідності, коли в країні триває війна...

Сьогодні вдень власника під приводом надати свідчення викликали до прокуратури і дві години примушували відмовитися від допомоги ветеранів. Врешті решт серце літньої людини не витримало і його забрала швидка з інфарктом. Наразі він перебуває у важкому стані в лікарні.

Тим часом за особистою командою міністра МВС Авакова у невеличке село Бережинка було стягнуто підрозділи Національної гвардії та спец.підрозділи поліції, які без жодних пояснень почали арештовувати та бити ветеранів і селян, яки стали на захист своєї землі. Били усіх без розбору - у тому числі били жінок. Наразі близько 20 з них госпіталізовано у місцеву лікарню із травмами різної ступені важкості.

Затриманих ветеранів намагалися вивезти в Умань, але на кордоні області місцеві заблокували автобус.

Поліцаї погрожують зброєю, але ніхто не відступає. На місце вже прибув губернатор області.

Поліція була вимушена відпустити усіх затриманих. Наразі прибуло керівництво областної поліції, але вони не можуть пояснити, з якої причини ветеранів і селян було спочатку побито, а потім - затримано. Жодних обвинувачень нам не пред'явлено. Статус заарештованих також не озвучено. Чому і який саме підрозділ поліції чи Національної гвардії це робив і за яким наказом - невідомо. З якою метою затриманих намагалися вивезти у сусідню область і який був кінцевий пункт призначення - невідомо." (источник)На этом видео добробатовцы и менты выясняют отношения уже после замеса:Не похожи они на террористов. Похожи на селян.

19511224_10207378685465253_1768719211614271863_n

Честно скажу - мне не совсем ясна ситуация, но многолетний опыт подсказывает, что если менты с энтузиазмом бьют гражданских и добробатовцев, значит правда на стороне пострадавших.

Ну а то, что по всей стране идет нешуточная борьба за землю и отжимы, давно не секрет. Видимо, скоро снимут мораторий на продажу земли. Первоочередное право на покупку будет у тех, кто ее в данный момент арендует.

Накануне снятия моратория, когда станут известны точные сроки - будут и перестрелки, и трупы фермеров. В селах начнутся лихие девяностые, если этим еще можно кого-то напугать. У нас есть регионы, где сельское население превышает городское, а местность труднодоступная - вот там могут появиться аналоги янтарных республик, как сейчас на Волыни.

Владельцы фабрик и заводов давно есть, не хватает помещиков. Чтобы настоящие собственники, а не крупные арендаторы - чтобы одному человеку принадлежал участок размером с небольшую европейскую страну, да с холопами.

Кем будут эти помещики? Мы знаем их имена. Псы Авакова не просто так возбужденно бегают с автоматами в сотнях километров от линии фронта. Они прекрасно понимают где сейчас выгоднее воевать.

UPD. Подробнее об этом замесе по ссылке. Не связывайтесь с мудаками - http://pauluskp.com/news/f3a487d2d.

UPD2. Подробнее о том, что произошло и об исполнителях ментовской провокации - http://pauluskp.com/news/10def5106.

pauluskp.com

Блог в соцсетях: Твиттер Вконтакт Фейсбук Гуглоплюс Ютуб Инстаграм Telegram

Tags: #Береза, Кропивницкий, ОПГ НП, драка, земля, протест, село
Subscribe

Posts from This Journal “земля” Tag

promo pauluskp may 1, 2015 18:01 3
Buy for 300 tokens
Финансово поддержать наш блог можно по ссылке - http://pauluskp.com/news/ad1e53a9b. По всем вопросам обращайтесь на pauluskp@ukr.net.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment