pauluskp (pauluskp) wrote,
pauluskp
pauluskp

Полиция отказалась расследовать дело о дискриминации донецких

Продолжение произошедшей в Черновцах истории "П...здуйте в свою Донецкую область и делайте там паспорт!"

Евгений Семехин, гражданин Украины из Донбасса, написал после этого заявление в полицию и получил ответ:

21742988_1663917217015712_9179768237210966398_n


Семехин пишет:

Я подаю в суд на Поліція Чернівецької області.

Поліцейські покрили колишнього полковника міліції на пенсії Албулесу, старшого інспектора Управління ДМС у Чернівецькій області, і не внесли мою заяву в ЄРДР.

Мій юрист Дмитрий Бузанов з Юридическая компания Labirinth вгадав відповідь і вже готує позов.

Поліцейські, вам все-рівно доведеться внести заяву в ЄРДР і розслідувати дискримінацію і ксенофобію в Чернівецькому ДМС.
(источник)


Государство Украина не защищает своих граждан от дискриминации. Полиция официально покрывает преступников, а государственные органы открыто и массово дискриминирует людей с донбасской пропиской, лишая их основных гражданских прав.Законы Украины.

Статья 161 Уголовного Кодекса Украины:

Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.


Статья 24 Конституции Украины.

Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

pauluskp.com

Блог в соцсетях: Твиттер Вконтакт Фейсбук Гуглоплюс Ютуб Инстаграм Telegram

Tags: Донбасс, ОПГ НП, Черновцы, дискриминация
Subscribe

Posts from This Journal “дискриминация” Tag

promo pauluskp may 1, 2015 18:01 3
Buy for 300 tokens
Финансово поддержать наш блог можно по ссылке - http://pauluskp.com/news/ad1e53a9b. По всем вопросам обращайтесь на pauluskp@ukr.net.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment