Previous Entry Поделиться Next Entry
Подсудимый приболел
pauluskp
Вчера суд по делу "Сокола" так и не начался - не явился подсудимый Мамедов. По словам адвоката, приболел. На следующее заседание, 15 августа, обещал предоставить документы о болезни.

В канцелярии Ворошиловского суда не хотели принимать ходатайства журналистов о видеосьемке во время заседаний, мотивируя это тем, что нельзя их подавать в тот же день. Странно, в Куйбышевском и Киевском судах ходатайства множество раз без проблем принимали прямо перед заседаниями, а порой и во время заседаний.

Спасибо всем, кто пришел поддержать!

Выдержка из показаний одного из охранников "Сокола", любопытные формулировки:


Текст ходатайства о фото- и видеосъемке в суде, может понадобится кому (составил Дмитрий Коробко):


Ленiнский районний суд м. Донецька

Судді Олещенко Л.Б.

По кримінальній справі №007-12-01-0190______________________________________
_________________________________
_________________________________
_________________________________
_________________________________


«___» ___________ 2012р.

В провадженні Ленiнського районного суду м. Донецька знаходиться кримінальна справа у відношенні Мамедова Е.Б. № 007-12-01-0190 за ст.125 ч. 2 КК України.
Відповідно до ст.20 КПК України розгляд справ у всіх судах є відкритим.
Відповідно до частини 2 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» розгляд справ у судах відбувається відкрито, крім випадків, установлених процесуальним законом. Учасники судового процесу та інші особи, присутні на відкритому судовому засіданні, можуть використовувати портативні аудіотехнічні засоби. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, відеозапису, а також транслювання судового засідання допускається за рішенням суду.
Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Відповідно до частини 1 статті 2 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» свобода слова і вільне вираження у друкованій формі своїх поглядів і переконань гарантуються Конституцією України і відповідно до цього закону означають право кожного громадянина вільно і незалежно шукати, одержувати, фіксувати, зберігати, використовувати та поширювати будь-яку відкриту за режимом доступу інформацію за допомогою друкованих засобів масової інформації.
Крім того, у п. 6 Постанови спільного розширеного засідання Президії Верховного Суду України, президії Ради суддів України та колегії Державної судової адміністрації України від 18.02.2005 року № 2 «Про стан здійснення судочинства у 2004 році і завдання на 2005 рік» було дано завдання головам апеляційних та місцевих судів «забезпечити висвітлення в засобах масової інформації ролі та значення судів, завдань, які стоять перед ними, й існуючих у них проблем; із метою збереження прозорості судочинства надавати засобам масової інформації можливість своєчасно інформувати громадськість про діяльність судів і відповідно до норм чинного законодавства висвітлювати судові процеси та транслювати судові засідання».
Основним правом та обов’язком засобів масової інформації є те, що вони мають право і навіть зобов’язані повідомляти громадськість про події, які відбуваються в суспільному житті. Враховуючи це, я звертаюся до суду із клопотанням про надання дозволу на проведення відео- та фотозйомки в залі судового засідання під час розгляду вказаної справи з метою підготовки короткого відео- та фоторепортажу. Необхідність проведення зйомки пояснюється наступним.
Вказана судова справа має великий суспільний резонанс у зв’язку з тим, що зачіпає інтереси необмеженого кола споживачів, журналістів та працівників торговельних закладів.
Необхідно також зазначити, що висвітлення ходу судового розгляду цієї справи буде мати велике значення для подолання порушень прав споживачів з боку працівників торговельних закладів.
Крім того, демонстрація репортажу із зали судового засідання допоможе укріпити авторитет судової влади та продемонструвати суспільству її неупередженість та незалежність.
Враховуючи викладене, а також те, що вказана інформація необхідна для виконання професійної журналістської діяльності, має велике суспільне значення та буде використана в інтересах суспільства – для підготовки судового репортажу,
ПРОШУ:
дозволити проведення відео- та фотозйомки в залі судового засідання під час розгляду вказаної справи.
промо pauluskp май 1, 2015 18:01 3
Разместить за 300 жетонов
Финансово поддержать наш блог можно по ссылке. По всем вопросам обращайтесь на pauluskp@ukr.net. У нас есть сайт и аккаунт в ЖЖ. Записи не всегда дублируются - на сайте плюc ко всему есть раздел новостей и блогов читателей. ЖЖ вторичен из-за цензуры, но здесь остается определенная аудитория.…

  • 1
Зверьков, видимо, понос прошиб.

вах, наверно нэсвэжий шавэрма скушиль!

Сотрудниками магазина никто мужчин не бил ))))

а что в итоге с ходатайством о съёмке?

___________________________________

в следующий раз болельщикам можно принести листочки с фразой

"Мамэдов, ти кито такой? Давайдасвидания"

Edited at 2012-07-20 08:34 (UTC)

Приняли после того, как заседание перенесли.

Подсудимый приболел

Пользователь vladbespalov сослался на вашу запись в «Подсудимый приболел» в контексте: [...] Оригинал взят у в Подсудимый приболел [...]

Хармс бы был в восторге: мужчины выходили из магазина, подскальзывались и падали! Выходили, подскальзывались и падали! Просто праздник какой-то!

Видимо, Хармс черпал вдохновение на судебных заседаниях)

Я прям вижу это! Мужчины подскальзываются на ступеньках и падают, подскальзываются и падают, а на фоне играет осенний вальс Шопена.

Эх, жаль в Соколе камеры за полчаса до этого сломались. Видео вышло бы в топ ютуба)

(без темы) (Анонимно) Развернуть
судя по этому отрывку, по-моему он сам признался в применении насилия - "вытеснять этих мужчин", "мы вытеснили", тем более характер вытеснения зафиксирован на видео

а вину он кстати признаёт?

Edited at 2012-07-20 09:49 (UTC)

Не признает, во всем виновата клумба.

Болезнь товарища довольно прогнозируемая, скорее всего ближайший год полтора он активно будет болеть, адвокат будет забывать приходить и прочее. Им выгодно затягивать суд чтоб все о нем забыли и тд.

интересно его накануне суда или на следующий день увидеть на работе в супере, если оно там ещё работает

бгг надо ходатайствовать об изменении меры пресечения. Для ускорения процесса суда за счет доставки клиента напрямую из сизо.

Да, бля, тоскливо все это..........

  • 1
?

Log in

No account? Create an account