pauluskp (pauluskp) wrote,
pauluskp
pauluskp

О порнухе

Пятница, время писать о порнухе. Это слово неожиданно появилось в одном из постановлений суда. Вот, оказывается, о чем думают судьи во время заседаний.І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02.02.12 Справа № 2-а-1991/10/1421
Категорія:10.3.1Головуючий в 1 інстанції: Сотська С.О.
Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду
у складі: судді доповідача - головуючого – Жука С.І.,
суддів: Яковлева Ю.В., Запорожана Д.В.,    

розглянувши у порядку письмового провадження в м. Одесі питання про виправлення описки в ухвалі Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Миколаївської області про стягнення неоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Діти війни»,

ВСТАНОВИВ:

6 січня 2012 року ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Миколаївської області –залишено без задоволення, постанову –без змін.
Відповідно до ст. 197 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів, у разі неприбуття жодної з осіб у судове засідання, та за відсутності клопотань від усіх осіб, про розгляд справи за їх участю.
Відповідно до ч.1 ст.169 КАСУ суд з власної ініціативи, або за заявою особи, що брала участь у справі, може виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Дослідивши матеріали справи щодо виправлення описки, колегія суддів встановила, що у вступній та резолютивній частині ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2012 року помилково зазначено прізвище позивача а саме замість «Порхуна»вказано «Порнуха».

У зв’язку з вищенаведеним та відповідно до вимог ст. 169 КАС України, допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст.159, 169 КАСУ, суд,

УХВАЛИВ:

Виправити описку у вступній та резолютивній частині ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Миколаївської області про стягнення неоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Діти війни», вказавши по тексту ухвали замість «Порнуха»- «Порхуна».

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням до Вищого адміністративного суду України.

Доповідач –суддя                                                            С.І. Жук
суддя:                                                                                Ю.В. Яковлев
суддя:                                                                                Д.В. Запорожан


Чтобы не было сомнений, этот документ в Едином госреестре - http://reyestr.court.gov.ua/Review/21980053

Источник pauluskp.com

Блог в соцсетях:
https://twitter.com/pauluskp
http://vk.com/pauluskp
http://www.facebook.com/paukp
https://plus.google.com/u/0/105680986647395551740/posts
http://instagram.com/pauluskp/

Tags: суд
Subscribe

promo pauluskp may 1, 2015 18:01 3
Buy for 300 tokens
Финансово поддержать наш блог можно по ссылке - http://pauluskp.com/news/ad1e53a9b. По всем вопросам обращайтесь на pauluskp@ukr.net.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments