pauluskp (pauluskp) wrote,
pauluskp
pauluskp

Задержан Андрей Дзындзя

Менты сообщают, о задержании активиста "Дорожного контроля", а на сайте ДК пишут, что Дзындзя пропал.Дзындзя находился рядом с грейдером у Администрации президента, как и многие журналисты. Похоже, менты нашли главного зачинщика штурма АП. Вот, оказывается, кто бросался коктейлем Молотова и тротуарной плиткой.

К слову, Дзындзя не раз заявлял, что будет выдвигать свою кандидатуру на президентских выборах в 2015 году. Вот вам и мотив - лицо явно заинтересованное в штурме.

Менты и раньше были тупейшими созданиями, а сейчас у них от страха последняя извилина разгладилась. Или же начали мстить, хватая всех, кто под руку попадется.

А где наш революционный Майдан? Все так же пирожки на кострах пекут и призывают без масок ходить, чтобы ментам удобнее было? Уже забыли как ДК помогал от гайцов на подступах к Киеву отбиваться? Или головы в жопы засунули, чтобы провокаторы на каждом углу не мерещились?

UPD: Євген Карась сообщает:
КІЛЬКА ГОДИН НАЗАД СПЕЦНАЗОМ ГУБОЗ УКРАЇНИ ЗАТРИМАНО ЖУРНАЛІСТА ТА СЛАВНОГО АКТИВІСТА "ДОРОЖНЬОГО КОНТРОЛЮ" Andrey Dzindzia.

Його катують в приміщенні по вулиці Антоновича 114.

ВСІ ТУДИ! Інакше Андрія викрадуть далі і повезуть до суду, а потім в СІЗО!


UPD2. Тетяна Чорновол:

Андрій Дзиндзя – відомий діяч "Дорожнього контролю" з тих, хто вже давно спалив за собою всі мости. По-суті, "смертник" цієї революції, людина дії, готовий боротися до кінця, але не відступати.

Ініціатор "Автомайдану" і "Автопробігів", борець з хабарництвом ДАЇ, та незаконними штрафмайданчиками.

На завтра він організовував великий автопробіг на "Міжгір'я". Спершу ми затурбувалися, коли він не прийшов на зустріч учасників автопробігу. Спочатку ми терпляче чекали, бо Андрій їхав з Василькова, де допомагав людям блокувати автобуси з "Беркутом".

Однак, Андрія все не було, і ми зрозуміли, що його затримано. Згодом інформація підтвердилася. Кажуть,затримав УБОП. Певно Андрію "шиють" керівництво "злочинним угрупуванням".

Це означає Янукович перейшов в атаку, він вибиває найактивніших, щоб залякати інших.

І, якщо ми покажемо слабкість, атака стане тотальною. Програємо всі. Адже Янукович помститься всім: і тим, що діяли, і тим, хто лише багато балакав.

Отож проща "На Міжгір"я" буде!

За Андрія!

Повторюю ідею.

Як відомо, раніше на місці маєтку Януковича знаходився Межигірський монастир. Нині на його місці господарський блок Януковича, приміщення охорони та загін зі страусами. Єдине, що лишилося від монастиря це святе джерело, так звана Дзвонкова криниця. Мешканці Нових Петрівців не дали Януковичу обгородити джерело парканом отож воно знаходиться за межами маєтку, однак майже впритул, біля в'їзду з тильної сторони.

Так от ідея полягає в тому, щоб приходити на прощу до Дзвонкової криниці. Вона знаходиться в лісі, отож, якщо прийдуть прочани Януковичу для охорони лісового периметру довжиною 4 км доведеться задіяти тисячі бійців "Беркуту". Якщо Янукович буде змушений оборонятися, то не зможе атакувати.

Отож запрошуємо всіх бажаючих на прощу. Янукович прилітає в Україну завтра о 16 годині, відповідно прощу організовуємо після обіду.

Для автомобілістів збір о 14.30 біля пам'ятника "Либідь" на Набережному шосе. Для піших прочан збір о 14.30 на автовокзалі на площі Шевченка (з Майдану на цю площу йде 18-та маршрутка, багато маршруток з м Лук'янівка. З автовокзалу їдуть прямі маршрутки в село Нові Петрівці).

Источник pauluskp.com

Subscribe

promo pauluskp may 1, 2015 18:01 3
Buy for 300 tokens
Финансово поддержать наш блог можно по ссылке - http://pauluskp.com/news/ad1e53a9b. По всем вопросам обращайтесь на pauluskp@ukr.net.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments